Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

LG Miechunka pomidorowa 0.5g Powiększenie

LG Miechunka pomidorowa 0.5g

Nowy

LEGUTKO - Miechunka pomidorowa 'Amarylla' 0.5g
(Physalis ixocarpa)

Roślina jednoroczna wys. ok 60cm silnie rozgałęziająca się o pokładających się pędach. Owoc miechunki znajduje się w skórzastej osłonce, ma żółtozieloną barwę, kształtem zbliżony jest do owoców pomidora. Waży 30-40g jest jędrny, soczysty i ma specyficzny słodkokwaskowaty smak. Doskonale nadaje się na prze

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LEGUTKO - Miechunka pomidorowa 'Amarylla' 0.5g
(Physalis ixocarpa)

Roślina jednoroczna wys. ok 60cm silnie rozgałęziająca się o pokładających się pędach. Owoc miechunki znajduje się w skórzastej osłonce, ma żółtozieloną barwę, kształtem zbliżony jest do owoców pomidora. Waży 30-40g jest jędrny, soczysty i ma specyficzny słodkokwaskowaty smak. Doskonale nadaje się na przetwory.
Nasiona wysiewać w kwietniu do skrzynek, doniczek lub na palety. W temp. 15-22stopnie wschody następują po ok. 2 tygodniach. Rozsadę sadzi się do gruntu w II połowie maja w rozstawie 70x70cm. Miechunka wymaga gleby żyznej, dostatecznie wilgotnej. Uprawiać przy palikach lub drutach rozciągniętych między palikami. Nie stosować cięcia pędów. Dojrzewające owoce często opadają - nalezy je zbierać, usuwając skórzastą osłonkę. Zbiór przeprowadza się raz w tygodniu.
Zbiór: wrzesień

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: