Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

LG Cykoria liściowa Variegata di Castelfranco 1g LUX Powiększenie

LG Cykoria liściowa Variegata di Castelfranco 1g LUX

Nowy

LEGUTKO - Cykoria liściowa 'Variegata di Castelfranco' 1g
(Cichorium intybus)

Atrakcyjna odmiana cykorii liściowej uprawiana na zbiór jesienny i wczesnozimowy o dużych walorach dekoracyjnych. Rośliny tworzą okrągłe, luźne główki barwy kremowozielonej z purpurowymi plamkami. Intensywność wybarwienia liści zwiększa się w miarę skracania się długości dnia. Liście cykorii spożywa się na suro

Więcej szczegółów

Ten produkt jest już niedostępny

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LEGUTKO - Cykoria liściowa 'Variegata di Castelfranco' 1g
(Cichorium intybus)

Atrakcyjna odmiana cykorii liściowej uprawiana na zbiór jesienny i wczesnozimowy o dużych walorach dekoracyjnych. Rośliny tworzą okrągłe, luźne główki barwy kremowozielonej z purpurowymi plamkami. Intensywność wybarwienia liści zwiększa się w miarę skracania się długości dnia. Liście cykorii spożywa się na surowo podobnie jak sałatę, w surówkach z innymi warzywami lub duszone na maśle. Działają pobudzająco na apetyt i trawienie.

Uprawa: Nasiona wysiewać od połowy maja do końca lipca na palety pod osłonami lub na rozsadniku w rzędy na głębokość 1,5cm. W temp. 10-25stopni nasiona kiełkują po 14-20 dniach. Rozsadę wysadzać na miejsce stałe w rozstawie 30x30cm. Zbiór przeprowadzać przed nadejściem mrozów. Cykoria preferuje żyzne, dobrze przepuszczalne gleby w pełnym słońcu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: