Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

Biosept Active 10ml ekstrakt z grejpfruta

5906874432037

Nowy

Biosept 33 SL, który od 2010 roku został zarejestrowany jako stymulator wzrostu i plonowania roślin pod nazwą Biosept Active, to nowoczesny środek powstały na bazie ekstraktu z grejpfruta. Poprawia rozwój, jakość, wygląd oraz ukorzenienie roślin. Może być wykorzystywany do opryskiwania roślin na każdym etapie wzrostu, moczenia bulw, wysiewania nasion, nasadzenia rozsad a także podlewania. Dzięki n

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Biosept 33 SL , który od 2010 roku został zarejestrowany jako stymulator wzrostu i plonowania roślin pod nazwą Biosept Active, to nowoczesny środek powstały na bazie ekstraktu z grejpfruta. Poprawia rozwój, jakość, wygląd oraz ukorzenienie roślin. Może być wykorzystywany do opryskiwania roślin na każdym etapie wzrostu, moczenia bulw, wysiewania nasion, nasadzenia rozsad a także podlewania. Dzięki niemu pozostają one w doskonałej kondycji i są ochronione przed szkodliwym działaniem patogenów.

Biosept Active – od dziś pielęgnacja roślin, już nie jest dla Ciebie problemem.

Biosept Active stymuluje wzrost roślin, poprawia ich ukorzenienie i wpływa na jakość liści. Jego właściwości są szczególnie cenne przy uprawie roślin na naturalnie zakażonym podłożu.

Ekstrakt z grejpfrutów!

Biosept Active to stymulator wzrostu uzyskiwany z ekstraktu z grejpfrutów, owoców znanych z działania antygrzybicznego i antybakteryjnego

Wysoka skuteczność!

Badania produktu Biosept Active przeprowadzone przez Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach wykazały wysoką skuteczność w poprawie wzrostu wielu roślin ozdobnych.

Biosept Active wyprodukowano na bazie ekstraktu z grejpfruta, którego zawartość wynosi 33%. Jest środkiem wspomagającym uprawę roślin – stymulatorem wzrostu do stosowania w uprawach roślin ozdobnych w warunkach polowych i pod osłonami. Środek może być stosowany w okresie wegetacji do podlewania lub opryskiwania roślin. Biosept Active stosuje się w celu lepszego ukorzenienia się roślin, oraz w czasie wzrostu – do poprawy ich jakości.
2. DAWKI, SPOSÓB I TERMINY STOSOWANIA:
Podlewanie roślin:

Zalecane stężenie 0,05-0,1% (50-100 ml środka w 100 litrach wody) w zależności od wielkości roślin. Zalecana ilość cieczy użytkowej: 2-4 l/m2 w zależności od ilości i wysokości roślin. Podlewać bezpośrednio po wysiewie nasion lub sadzeniu roślin.
Opryskiwanie roślin:

Zalecane stężenie 0,05-0,1% (50-100 ml środka w 100 litrach wody) Zalecana ilość cieczy użytkowej: 5-10 litrów na 100 m2, w zależności od wielkości i zagęszczenia roślin. Zabieg powtórzyć po 7-14 dniach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: