Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

Florovit regenerator do roślin 250ml Powiększenie

Florovit regenerator do roślin 250ml

Nowy

Florovit regenerator do roślin 250ml

Florovit regenerator jest szczególnie polecany w takich sytuacjach jak: przesadzanie, powolny wzrost, mizerny wygląd słabe kwitnienie mało intensywne wybarwienie oraz uszkodzenia liści, łodyg lub korzeni. W warunkach stresowych pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie roślin. Regenerator dzięki nawilżeniu liści wzmacnia rośliny, pobudza je do prawidłowego w

Więcej szczegółów

Ten produkt jest już niedostępny

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Florovit regenerator do roślin 250ml

Florovit regenerator jest szczególnie polecany w takich sytuacjach jak: przesadzanie, powolny wzrost, mizerny wygląd słabe kwitnienie mało intensywne wybarwienie oraz uszkodzenia liści, łodyg lub korzeni. W warunkach stresowych pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie roślin. Regenerator dzięki nawilżeniu liści wzmacnia rośliny, pobudza je do prawidłowego wzrostu i rozwoju oraz zapewnia intensywne wybarwienie liści i kwiatów szczególnie w połączeniu z odpowiednim nawożeniem.
Sposób stosowania:

Roztworem należy opryskiwać liście i łodygi do całkowitego zwilżenia 1 raz w tygodniu. W okresie zimowym opryski wykonywać 2 razy w miesiącu. Po przesadzeniu rośliny zaleca się wykonać oprysk liści i łodygi. Nowoczesny rozpylacz wytwarza mikroskopijne krople co zapewnia pokrycie rośliny jednolitą, cienką warstwą roztworu, gwarantując równomierne wzmocnienie całej rośliny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: