Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

Miedzian 50 WP 15g Sumin Powiększenie

Miedzian 50 WP 15g Sumin

5907102001629

Nowy

Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych. Środek przeznaczony wyłącznie do stosowania punktowego przy użyciu opryskiwaczy ręcznych o pojemności do 10 l, z wykluczeniem opryski

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych. Środek przeznaczony wyłącznie do stosowania punktowego przy użyciu opryskiwaczy ręcznych o pojemności do 10 l, z wykluczeniem opryskiwaczy opryskiwaczy z napędem elektrycznym.
Zawartość substancji czynnej:
miedź w postaci tlenochlorku miedzi- 50 % (500g/kg).
Opakowanie 15 g wystarczy na 1-4l wody

- Zaraza ziemniaka na pomidorach
- Bakteryjna cętkowatość pomidora
- Mączniak rzekomy ogórka
- Bakteryjna kanciasta plamistość ogórka
- Parch gruszy
- Zaraza ogniowa gruszy
- Kędzierzawość liści brzoskwini
- Rak bakteryjny czereśni
- Rak bakteryjny wiśni
- Zaraza ogniowa
- Parch jabłoni

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: