Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

LG Werbena patagońska 0.3g Powiększenie

LG Werbena patagońska 0.3g

5903837348602

Nowy

LEGUTKO - Werbena patagońska 0.3g
(Verbena bonariensis)

Egzotyczna roślina jednoroczna lub trwała wys. ok 120cm, o kwiatach zebranych w baldachowate kwiatostany barwy liliowej, zdobiące ją od lipca do pierwszych przymrozków. Doskonale prezentuje się na wysokich rabatach i w ogrodach naturalistycznych. Niepozorne kwiaty zyskują na atrakcyjności, dzięki odwiedzającym je różnobarwnym motylo

Więcej szczegółów

Ten produkt jest już niedostępny

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LEGUTKO - Werbena patagońska 0.3g
(Verbena bonariensis)

Egzotyczna roślina jednoroczna lub trwała wys. ok 120cm, o kwiatach zebranych w baldachowate kwiatostany barwy liliowej, zdobiące ją od lipca do pierwszych przymrozków. Doskonale prezentuje się na wysokich rabatach i w ogrodach naturalistycznych. Niepozorne kwiaty zyskują na atrakcyjności, dzięki odwiedzającym je różnobarwnym motylom.
Uprawa: Wysiew nasion w marcu pod osłonami. W czasie wschodów zapewnić temp. 20-26stopni oraz odpowiednią wilgotność. Wschody trwają 2-3 tygodnie. Na miejsce stałe wysadzać w maju w rozstawie 40x30cm. Najlepiej rośnie na glebach przepuszczalnych, żyznych, w słonecznym stanowisku. Doskonale zimuje pod okrywą z liści, kwitnąc wcześniej i obficiej niż w pierwszym roku uprawy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: