Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

Nowy WEG Pomidor pod osłony Curranto F1 20szt Powiększenie

WEG Pomidor pod osłony Curranto F1 20szt

5907745982651

Nowy

WEGANA - Pomidor pod osłony 'Curranto F1' 20 nasion

Odmiana wysoka, wczesna, plenna do uprawy w szklarniach w tunelach foliowych, do ciepłego i zimnego pędzenia, w cieplejszych obszarach można uprawiać ją w gruncie przy palikach. Odporna na fuzariun. Tworzy czerwone, okrągłe, małe, jędrne owoce o wadze 8-13g, zebrane w grona po 20-30g. Owoce są twarde bardzo słodkie, nie miękną i dojrzewają

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

WEGANA - Pomidor pod osłony 'Curranto F1' 20 nasion

Odmiana wysoka, wczesna, plenna do uprawy w szklarniach w tunelach foliowych, do ciepłego i zimnego pędzenia, w cieplejszych obszarach można uprawiać ją w gruncie przy palikach. Odporna na fuzariun. Tworzy czerwone, okrągłe, małe, jędrne owoce o wadze 8-13g, zebrane w grona po 20-30g. Owoce są twarde bardzo słodkie, nie miękną i dojrzewają równomiernie w gronie.
W zależności od potrzeb i sposobu uprawy, nasiona wysiewać od grudnia do końca marca do doniczek lub na palety. Na miejsce stałe sadzić rośliny gdy mają kilka dobrze rozwiniętych liści. Wymaga obfitego nawożenia i nawadniania. W przypadku uprawy tej odmiany w gruncie przy palikach nasiona wysiewa się pod osłony w marcu i kwietniu, do gruntu rośliny wysadza się po 15 maja gdy minie ryzyko wystąpienia przymrozków.