Nie możesz złożyć zamówienia z Twojego kraju. Undefined

Wyprzedaż! LG Burak mix otoczka 100szt Powiększenie

LG Burak mix otoczka 100szt

Nowy

LEGUTKO - Burak ćwikłowy mix odmian
nasiona otoczkowane 100szt

Mieszanka kilku odmian o kulistych i cylindrycznych korzeniach oraz zróżnicowanych pod względem barwy skórki oraz smaku miąższu. Przydatne do bezpośredniego spożycia, przechowywania i sporządzania przetworów. Doskonale nadają się do kolorystycznego i smakowego wzbogacania potraw. Wysiew nasion wprost do gruntu od kwietnia do

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LEGUTKO - Burak ćwikłowy mix odmian
nasiona otoczkowane 100szt

Mieszanka kilku odmian o kulistych i cylindrycznych korzeniach oraz zróżnicowanych pod względem barwy skórki oraz smaku miąższu. Przydatne do bezpośredniego spożycia, przechowywania i sporządzania przetworów. Doskonale nadają się do kolorystycznego i smakowego wzbogacania potraw. Wysiew nasion wprost do gruntu od kwietnia do końca czerwca, w rzędy odległe co 30-40cm i 5-8cm w rzędzie oraz na głębokość 2-3cm.

Nasiona otoczkowane zapewniają równomierne i szybkie wschody. Ograniczają niekorzystny wpływ środowiska, gdyż nasiona kiełkują w otoczce chroniącej kiełki przed patogenami znajdującymi się w glebie. Zapewniają młodym roślinom korzystne warunki do wzrostu i rozwoju dzięki optymalnemu ich rozmieszczeniu w rzędzie oraz wyeliminowaniu przesadzania i przerywki. Należy pamiętać, aby po wysiewie nasion obficie podlać glebę. Nie dopuścić do przesuszenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: